BEZMAKSAS SŪTĪJUMU J11 BRĪVĪBAS STATUJA SKULPTŪRU VEIDOŠANAS NERŪSĒJOŠĀ HAND-MADE MĀKSLAS AMATNIECĪBAS KĀZU&DZIMŠANAS dienas&HOME&OFFICE&DĀVANAS&KLĀT

Novērtējums 

€29.52

Jauns produkts

1 vienības:

Tagi: stiepļu skulptūras, dekoru status, par statuja dekori, sculptur, keramikas vadu, buda t krekls, dekoru skulptūra, lampas statuja, statuja japāna, sega zirga skulptūra.

BRĪVĪBAS STATUJA IZMĒRS: 80x80x280 MM N.W.: 158G Statue of Liberty (Liberty Izskaidrojošs Pasaulē; franču: La Liberté éclairant le monde) ir kolosāls neoklasicisma skulptūra uz Liberty Island, New York Harbor in New York City, Amerikas savienotajās Valstīs.Vara statuja, kas ir paredzēti, ar Frédéric Auguste Bartholdi, franču tēlnieks, tika uzbūvēta ar Gustave Eiffel un īpašu, 28. oktobrī, 1886. Tā bija dāvana uz Amerikas savienotajām Valstīm no cilvēkiem, Francijā.Statuja ir robed sieviete skaitlis, kas pārstāv Libertas, Romiešu dieviete, kas nes lāpu un tabula ansata (tablete evoking likums), uz kuras ir uzrakstīts datums Amerikas Neatkarības Deklarācija, 4. jūlijā, 1776. Pārtrauktā ķēdē atrodas pie viņas kājām.Statuja ir ikona, brīvības un asv, un bija sveikt acīs, lai imigranti, kas ierodas no ārzemēm.Bartholdi iedvesmoja francijas tiesību profesors un politiķis Édouard Renē de Laboulaye, kas ir teikt, lai ir komentēja, 1865, ka jebkurš piemineklis izvirzīts uz Asv neatkarības nebūtu pareizi būt kopīgs projekts, franču un Amerikāņu tautu.Viņš ir bijis noskaņots par godu Savienības uzvaru Amerikas pilsoņu Kara beigām verdzībā.Sakarā ar pēckara nestabilitāti Francijā, darbs pie statujas, nav uzsākta, līdz sākumā 1870.1875. gadā, Laboulaye ierosināts, ka francijas finanšu statuja un Amerikāņi sniedz vietas un veidot pjedestāla.Bartholdi pabeigta galvu un lāpu-paturot rokas, pirms statuja tika pilnībā izstrādāta, un šie gabali tika izstādīti publicitātes pie starptautiskās izstādes.Lāpu-paturot roku bija redzams Centennial Ekspozīciju Filadelfijā 1876, un Madison Square Park Manhattan no 1876. līdz 1882. Finansējuma piesaistīšana izrādījās grūti, jo īpaši Amerikāņiem, un ar 1885 darbu uz pjedestāla tika apdraudēta, jo trūkst līdzekļu.Izdevējs Joseph Pulitzer Ņujorkas Pasaulē sāka vadīt ziedojumus, lai pabeigtu projektu, kas piesaistīja vairāk nekā 120,000 respondenti, no kuriem lielākā daļa deva mazāk nekā vienu dolāru.Statuja tika veidota, Francijā, nogādāti ārvalstīs kastes, un samontēti uz pabeigti pjedestāla par ko toreiz sauca Bedloe ' s Island.Statuja ir pabeigšana tika atzīmēta ar Ņujorkas pirmo svārsts-tape parāde un iesvētībām, ko vada Prezidents grovers klīvlends.Statuja tika lietots asv Bāka Valdes, līdz 1901, un pēc tam Departamenta Kara; kopš 1933. gadā tā tika saglabāta National Park Service.Pieejamību sabiedrībai, balkons apkārtējo lāpu ir liegti drošības apsvērumu dēļ, jo 1916.

Tēma Patriotismu
Reģionālā Funkcija JAPĀNA
Materiāls nerūsējošā tērauda stieple

Saistītie Produkti