Forele, Lidot Zvejas Mušas Kolekcija 12/16pcs Premium Lido Reāli Sausā un Mitrā Lidot Sortimentu ar Fly Box Lido Lures Komplekti

Novērtējums 

€18.63

-40%

€31.06

Jauns produkts

1 vienības:

Tagi: zvejas vilinājums lielā kastē, metāla zvejas lures komplekts, koka zvejas kukaiņi, kastē zivis, kukaiņu lure, lure trulinoya, stienis forele, lidot forele, ēsma kukaiņu, samuel jackson.

* Revolucionārs Augstas Imitācijas Dizains --imitācija nekustamā kukaiņi atbilstoši 1:1 attiecība, padara zivis nespēj atšķirt patiesās un viltus lido, un viegli nokļūt līks.

* Augsto tehnoloģiju Kompozītmateriālu-- izmanto augstu tehnoloģiju kompozītmateriālu padara mušas spilgts un pat kukaiņu spārnu līnijas, kājas un pēdas locītavas un citas detaļas ir tieši tādas pašas.

* Spēcīgs piemērojamība-- Mēs esam izstrādājuši lielākā daļa ļoti imitētu kukaiņu pasaulē, kas var tikt izmantotas dažādos gadalaikos un dažādās vidēs, lai nozvejas dažādas veida zivis.

* Augstas Kvalitātes Lidot Āķi augstas kvalitātes lidot āķi, kas ir ļoti svarīgi laba lidot, jo mazāka fishhooks viegli var izraisīt zivju palaist prom.YZD lido izmantot pielāgotus āķi, kas ir asas, sīvas un gaismas pietiekami, lai pievilinātu savus labākos valsts.

* Zivis Ir, Kas Gaida Jūs. --Šo unikālo produktu pasaulē būs pārsteigums jums.Paņem to uz mājām, un sagatavot liels maltīti zivju.

krāsa Dzeltena
Attiecībā uz zvejas Lietošanas Vieta
Zīmola Nosaukums YAZHIDA
Modeļa Numurs 19-B-08 & 19-B-10 UN 19.-B-14
Kategorijas Kukaiņu Ēsma
Zvejas Lures Saldūdens Lure
Veids Mākslīgo Ēsmu
Pozīcija straume
Mākslīgo Ēsmu Lidot zvejas komplekts

Saistītie Produkti