6 Ruļļi jauni augstas kvalitātes lieljaudas Līmi Lipīgu Lentu Divas Novietotās Lentes Scrapbooking nav nepieciešams dozatoru

Novērtējums 

€6.91

Jauns produkts

1 vienības:

Tagi: washi plata, ziedlapa lentes, kawaii washi, sniega lentes, mākonis washi lentes, platas lentes washi, korejas washi lentes, pavasara washi lentes, japānas washi, gudrs washi.

6 Ruļļi jauni augstas kvalitātes lieljaudas Līmi Lipīgu Lentu Divas Novietotās Lentes Scrapbooking nav nepieciešams dozatoru

Pārdošanas punkts:

100% jauns ar augstu kvalitāti.

Mūsu dubultā novietotās lentes ir ļoti spēcīgu līmi izmantošanu, pietiekami spēcīga, lai sasaistītu 2 objektus kopā, laba izvēle, biroja un ģimenes.

Viegli saplēst dubultā novietotās lentes ar īkšķi un pirkstiem, nav nepieciešams dozatoru.Noraut lenti, lai vajadzīgajā garumā.Piesakies un nospiediet sabiedrība.Noņemiet lenti līnijas pakļaut līmi līmi.Vietu materiāla uz līmi.

Šie dubultā novietotās lentes var piemērot visvairāk tīra un gluda virsma, piemēram, koksnes, metālu, stikla, papīra, krāsas, un daudz plastmasas un auduma.

Dubultā novietotās lentes ir ideāls kartes marķējums, scrapbooking, montāžas photoes, dāvanu iesaiņojums, foto, māksla un amatniecība, ļoti praktisks un ērts ikdienas dzīvē.

Ietver:

6x abpusējo līmlenti

DIY Piederumi Kokapstrāde
Modeļa Numurs Abpusējs Lentes

Saistītie Produkti