Seniorus informēs par fizisko aktivitāšu un veselīga uztura nozīmīgumu

By | 25/09/2018

Jau šo piektdien, 28.septembrī plkst. 14:00 Ventspils sociālās aprūpes centrā “Selga” notiks koptreniņš centra iemītniekiem, tā darbiniekiem, kā arī ikvienam interesentam. Ventspils Maratona kluba vadītājs Andris Valerts un fiziskās sagatavotības treneris Normunds Pūpols vadīs lekciju un praktiskās nodarbības senioriem par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā un kustību ietekmi uz dzīves kvalitātes paaugstināšanu. Praktiskajās nodarbībās tiks izmantotas vingrošanas gumijas, kas palīdzēs veikt visdažādākos vingrojumus roku, kāju un muguras muskulatūrai. Visi semināra dalībnieki saņems lekcijas materiālu ar vingrojumiem, kā arī apliecinājuma diplomu par dalību treniņā.
Savukārt pēc nedēļas – 5.oktobrī, plkst. 14:00, centrā viesosies viens no Latvijas labākajiem uztura speciālistiem Jānis Leitis, kurš vadīs lekciju “Veselīga uztura nepieciešamība un organisma fizioloģija senioriem”. Lekcijas noslēgumā paredzēta veselīgu produktu degustācija.
Pasākums tiek finansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros, kurā biedrība “Ventspils Maratona klubs” nodrošina veselības veicināšanas un sporta pasākumus.