Notiks lekcijas par veselīga uztura un kustību nozīmi ikdienā

By | 03/10/2019

Jau šo piektdien, 2019. gada 4. oktobrī, plkst. 14.00 Ventspils Sociālās aprūpes centrā “Selga” notiks koptreniņš centra iemītniekiem, darbiniekiem, kā arī ikvienam citam interesentam. Fiziskās sagatavotības treneris Normunds Pūpols vadīs lekciju un praktiskās nodarbības senioriem par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā un kustību ietekmi uz dzīves kvalitātes paaugstināšanu. Praktiskajās nodarbībās tiks izmantotas masāžas bumbiņas, kas palīdzēs veikt visdažādākos vingrojumus roku, kāju un muguras muskulatūrai. Visi semināra dalībnieki saņems lekcijas materiālu ar vingrojumiem, kā arī apliecinājuma diplomu par dalību treniņā.
Savukārt jau pēc nedēļas – 11. oktobrī plkst. 14:00 centrā viesosies viens no Latvijas labākajiem uztura speciālistiem Jānis Leitis, kurš vadīs lekciju “Veselīga uztura nepieciešamība un organisma fizioloģija senioriem”. Lekcijas noslēgumā paredzēta veselīgu produktu degustācija.

Pasākums tiek finansēts ES projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros, kurā biedrība “Maratona klubs” nodrošina veselības veicināšanas un sporta pasākumus.

avots ventspils.lv